Hedef Alanya Gazetesi

balik Burcu

Sevgili Balıklar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, doğru mu, yanlış mı diye bir türlü karar veremediğiniz meseleler üzerinde daha fazla durmanıza, hassas düşünmenize neden olabilir. İyi niyetimizin sınırlarını iyi belirlemeliyiz. Bazen sırf bu yüzden zorlandığımızı düşünürüz.

Saat 09:31 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünüm, bozuk olanın tamir edilmesi haline benziyor. Aksayan noktalar gözünüze battığı için, diğer insanlardan daha fazla hassas düşünmeniz mümkündür.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, farklı yönlerimizi, gücümüzü, cesaretimizi, kendimize olan güvenimizi yükseltici bir etkidir. Sizi baskı altına alan kişi veya durumların iyice farkına varırsınız. Bu, yüklerinizden kurtulmanız demektir. Hangi yolun, hangi işin, hangi kişinin size faydası olacağını bilerek ilerlersiniz. Bu görünüm, samimiyetsiz insanlardan, ortamlardan uzaklaşmanızda rehberlik eder. Sağlığınızı tehdit eden zararlı alışkanlıklarınızı geride bırakmanızı sağlar. Alternatif yöntemler size umut olur. Başkalarını eğitebilir, onlara rehberlik edebilirsiniz. Tecrübelerinize uygun işlere yönelirsiniz. Hayatınıza bir düzen getirirsiniz. Yüzeysel olan ne varsa geride bırakır, derin bağlar kuracağınız insanlara yönelirsiniz.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ