Hedef Alanya Gazetesi

boga Burcu

Sevgili Boğalar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, hedef olarak tanımladığımız, elde etmek istediğimiz ve arzuladığımız girişimlerin bir yerlere takılmasına, gecikmesine neden olabilir. Şartlar bize uymadığı için sıkılabiliriz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, değişim arzunuzu, ilginç olan her şeye duyduğunuz arzunun göstergesidir. Kişi böyle bir etki altında, içinde bulunduğu durumun aslında gayet iyi farkındadır. Ancak yüzleşmek istemez. Çünkü sorunları kafasında büyütmekten yana değildir. Bu ister para, ister ilişki konularında olsun bu yöndedir. Ancak bir yandan da her durumu enine boyuna inceleyip durur. Bazen dürtüsel bir neşelilik hali kimi zaman eleştirel tavırlar takınabilir.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, mutlu ve doyumlu bir aile hayatının, finansal açıdan güçlü yatırımların önemini vurguluyor. Şimdi çok daha dikkatli şekilde kararlar verebilecek, sağlam bir temel üzerine yaşamınızı inşa edebilecek bilinçtesiniz. Geçmiş tecrübeler gösterdi ki, garanti olgusu bugünlerde çok daha önem taşıyor. Önünüzdeki üç aylık dönemin ardından sizi memnun edici yeni gelişmeler, yeni olanaklar karşınıza çıkacak. Bugünlerde yuvanız, aile ilişkileriniz, yerleşim yerinizle ilgili konularda önemli gelişmeler söz konusu. Bunları dikkatlice ele almakta ve ona göre karar vermekte yarar var.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ