Hedef Alanya Gazetesi

kova Burcu

Sevgili Kovalar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, her konuda sağlamlığın önemini belirginleştiriyor. Amaca giden yolda her şey mübah derler. Ancak biz böyle düşünmeyeceğiz. Bu yöntem, bu yol doğru mu, daha başka neler yapılabilir, kimlerle bağlantı kurulabilir diyerek inceleyeceğiz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, birilerinin ne düşündüğü veya söylediğinden ziyade, sizin yapmak istediklerinizi önemsediğinizi gösteriyor. Bazen düşüşe geçseniz bile, pes etmeye hiç mi hiç niyetiniz yoktur. Ay-Yay burcu geçişlerinde özellikle Mars-Başak burcu pozisyonu ile olan her temasta bu etkileri hissetmektesiniz.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, dayanışma içinde olacağınız, gerçek manada ele ele vereceğiniz, yararlı işler yapacağınız dostlukların göstergesidir. Bunlar olumlu projelerdir ve ses getirir. Liderlik yönünüz ortaya çıkar. Bir grubun, bir işin, bir aktivitenin öncüsü olabilirsiniz. İnsanların sizin fikirlerinizi önemserler. Bu sadece toplumsal alanda değil, size ilişki konularında da yarar sağlayan bir görünümdür. Sizinle aynı yolu, fikri, inancı taşıyan biriyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Mevcut ilişkinizi güçlendirir, sorunlarınızı birlikte çözüme kavuşturmanızda olanak sağlar. Samimiyetsiz insanlar hayatınızdan gider. Derin ve oldukça güçlü bağ kuracağınız insanlar yaşamınıza dahil olur.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ