Hedef Alanya Gazetesi

oglak Burcu

Sevgili Oğlaklar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, doğru bildiğimiz bir çok yanlışı tespit etmemizi sağlıyor. Hatta ne kadar çok zaman kaybetmişim diye içimizden geçiriyoruz. Ancak yok mu şu sorumluluk, vicdan duygumuz, ister istemez bizi bağımlı kılmış bir çok insana. İşte bütün bunları hatırlıyoruz. Yakınlarımızı, işimizi gücümüzü her şeyi gözden geçiriyoruz. Artık akıllanmalıyım diye içimizden geçiriyoruz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, kafanızın içinde bir şeyleri sürekli ayarlamaya, düzenlemeye çalıştığınızı gösteriyor. Ancak bazen evdeki hesap çarşıya uymayabilir dostlarım. Böyle durumlarda aklınızı hiçbir şeyin karıştırmasına izin vermeyiniz.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, sizin hangi konuda olursa olsun akılcı düşünmenizi sağlayıcı ve her türlü sorunu çözmenizi destekleyicidir. Birileri canınızı sıksa da, parasal açıdan şartlar size göre uygun olmasa da, öyle bir olanak karşınıza çıkar ki, bunların hepsine birden aynı anda çözüm bulursunuz. Endişelerinizi giderecek yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Başkalarından destek görürsünüz. Psikolojik anlamda rahatlarsınız. Sağlığınızla ilgili sıkıntılar geride kalır. Uzun zamandır sizi endişelendiren bir sorun ortadan kalkabilir.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ