SON DAKİKA

Sevgili Teraziler saat 03:55 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Bugün onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içinde tamirat bakım gibi işleriniz olabilir.

Saat 07:35 Ay-Venüs kavuşumu, sessizce etrafınızdaki gelişmeleri izlemeyi tercih ettiğinizi gösteriyor. Bazen kendinizi bazen de bir başkasını gözden geçirdiğinizde acımasızca eleştirirsiniz. Oysaki hiç kimsenin ve hayatın mükemmel olamayacağını biliyoruz. Mantığınızı ön planda tutarak, sıcak ve samimi duygularınızla hareket ederseniz hem rahat edersiniz hem de gereksiz yere kendinizi yormamış olursunuz.

Saat 18:35 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde oldukça dikkatlisiniz. Dışa renk vermezsiniz. Para ve güç sizin için önemlidir. Ortam ve kişilere göre davranırsınız.

Saat 23:24 Ay-Neptünle bir karşıtlık oluşturacak. Doğal olarak hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız. Çünkü bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Mutlu, başarılı, esenlik dolu bir hafta geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu