Hedef Alanya Gazetesi

terazi Burcu

Sevgili Teraziler Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, çevre ilişkileri, girişim, aşk hayatımız, eğitim yaşamımız, iş yapma becerikliliğimiz, çocuklarımızla ilişkimiz gibi geniş bir alanda kendimizle yüzleşmemizi sağlıyor. Şu sıralar Mars burcunuz üzerinde ilerlediği için, yenilikte bulunma, baskılardan kurtulma, kendinize bir yön çizme arzunuz bir hayli yüksek. Kimseye göre değil, kendi arzularınıza göre bir dünya özleminiz var. Birileri şöyle düşünürmüş, bunu dermiş kafaya takmak niyetinde değilsiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmemizi, sosyal hayatla birebir iletişimde bulunarak keyiflenmemizi sağlıyor. İnsan bu saatlerde keyiflenmek, yeni insanlarla tanışmak, yazışmak, konuşmak istiyor.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, iş girişimleri veya görüşmelerde arzu ettiğiniz verimli sonuçlara ulaşmak, hakikaten istediğiniz şekilde ilerlemek anlamında mutlaka sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor. Bazen olanaklar pek elverişli değildir veya sizin arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Ancak bu pes etmek anlamına gelmemelidir. İdeallerimiz varsa, bunlar için mücadele etmek durumundayız. Ancak iş-ilişki-maddi konularda fazla hayalci düşünmenin de yanlış olacağını göstermektedir. Yetenekleriniz, bilgi ve tecrübenizin ölçüsünü gerçekçi bir şekilde tespit edelim.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, şu anda en önemli meselemizin, iş, sağlık, ilişki konularının akıllıca ele almak gerekliliğini işaret ediyor. Evet, birçok şey, sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ