Hedef Alanya Gazetesi

yay Burcu

Sevgili Yaylar, saat 07:36 Ay-Neptün görünüm etkisinde, sorun çıkmasın isteriz. Bir yandan da özgür olma arzunuz yükselir. Ancak ben derim ki, iyice düşünmeden verilecek karar pahalıya mal olabilir.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, ailevi ve mesleki yöndeki meseleler üzerinde dikkatlice durmanız gerektiğini göstermektedir. Özellikle çalışma koşullarının düzeltilmesi yönünde hedefler belirleyebilir, bunları özgür biçimde yoluna koymak isteyebilirsiniz. Kimi zaman ani çıkışlarınız olabilir.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, üstünüzdeki baskıları, çıkmazları, sıkıntıları azaltıcı etkisiyle olumludur. Kalbinizin sesini dinlemenin, inanmanın, cesaretin işaretçisidir. Şartlar düzelmeye başlar, önünüzü görmeniz mümkün olur. Endişe verici gelişmeler hatta kendinize ve hayata inanmaktan sizi alıkoyan tuhaflıklar geride kalır. Eğitim, iş, özel konularda sizi memnun edici yenilikler, fırsatlar umut vericidir. Siz de değiştiğinizi, artık eskisi gibi olmadığınızı fark edersiniz. Geçmiş tecrübeler belki zorluydu ancak size kazandırdığı olgunluk şimdi işinize yarayacaktır. Korku duymadan, kendinizden şüphe etmeden gönüllü bir şekilde hayata katılırsınız.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

SON DAKİKA HABERLERİ